A JURA cégcsoport egy világszerte elismert magyar, magántulajdonban levő 60 fős vállalkozás.

Fő tevékenysége a biztonságtechnikai nyomtatás igényeit kielégítő saját fejlesztésű, speciális grafikai tervezőszoftverek és hozzákapcsolódó nyomdai előkészítő berendezések világpiaci értékesítése, szállítása és szervizelése.
A magyar piacon kereskedelmi nyomdai előkészítő rendszerek telepítésével és szervizelésével foglalkozunk.

Szervizmérnök

munkatársat keres az alábbi kompetenciákkal:

  • műszaki végzettség (Mechanika, Elektronika, Automatizálás)
  • utazó szervizesként szerzett tapasztalat (min. 5+ év)és hajlandóság hosszabb időtartamú önálló külföldi munkavégzésre a világ összes régiójában, országában,
  • „B“ kategóriás jogosítvány,
  • műszaki beállítottság, analitikus gondolkodásmód, képes komplex rendszerek átlátására, abban hibák felismerésére,
  • kiváló szervezési és problémamegoldási képesség,
  • angol nyelv technikai és társalgási szintű ismerete írásban és szóban elvárt, valamint egy további idegen nyelv ismerete előny jelent a jelentkezéskor,
  • nagyfokú precizitás, pontosság,
  • kreativitás, új ismeretek iránti nyitottság.

Leendő kolléga feladatköre hazai és külföldi piacon:

  • új ügyfeleknél berendezések, hozzájuk tartozó programok telepítése,
  • meglévő ügyfeleknél a meghibásodott berendezések, hozzájuk tartozó programok javítása,
  • a telepített rendszereken időszakos tervszerű karbantartások elvégzése,
  • az elvégzett feladatok adminisztrálása.

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • munkábajárási költségtérítés,
  • céges mobiltelefon, laptop
  • kellemes munkakörnyezet,
  • jó munkahelyi légkör,
  • továbbképzések, folyamatos fejlődés lehetősége.

Jelentkezését angol nyelvű önéletrajzával az alábbi e-mail címre várjuk:

uh.aruj@reirrak

Jura is a Hungarian, well-reputed, privately owned company with 60 employees.

Its core business includes the worldwide sale, supply and servicing of proprietary graphic design software and the related pre-press equipment for security printing.

We mainly focus on the installation and servicing of commercial pre-press systems on the Hungarian market

SERVICE ENGINEER POSITION

with the following competences:

  • Technical qualifications (Mechanics, Electronics, Automation)
  • Experience as a travelling service technician (min. 5+ years) and willingness to work abroad for a longer period of time in all regions and countries of the world
  • Category “B” driving licence,
  • Technical orientation, analytical mindset, ability to see through complex systems and identify faults within,
  • Excellent organisational and problem-solving skills,
  • Written and spoken English at a technical and conversational level is required, and knowledge of an additional foreign language will be an advantage on application,
  • A high level of accuracy and punctuality,
  • Creativity, openness to new knowledge.

Prospective colleague’s responsibilities in the domestic and foreign markets:

  • Installation of equipment and related software for new customers,
  • Repair of equipment and associated software for existing customers,
  • Carrying out periodic scheduled maintenance on installed systems,
  • Administration of the tasks carried out.

What we offer:

  • Competitive income,
  • Work travel allowance,
  • Company mobile phone, laptop
  • Pleasant working environment,
  • Good working atmosphere,
  • Training and continuous development.

Please send your application with your CV in English to the following e-mail address: